meble gabinetowe

MITO

Mito to gabinet wyposażony w elementy do tworzenia reprezentacyjnych i funkcjonalnych miejsc pracy. Struktura zastosowanego materiału świadczy o jego niepowtarzalności, co w połączeniu z laminowanymi elementami doskonale podkreśla jego elegancję.

pobierz katalog

IMPULS

Impuls to system mebli gabinetowych stworzony w duchu biurowego minimalizmu. Prosta i elegancka forma mebli podkreślona jest wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz starannością wykonania. Konstrukcja biurek wykonana jest z profilu aluminiowego łączonego z płytą melaminową lub szkłem hartowanym.

pobierz katalog
  • 34 - KASZTAN
  • 31 - DĄB KANADYJSKI
  • 26 - ALUMINIUM SATINATO

ASTERO

ASTERO to pełna harmonia między tradycją i nowoczesnością. Najnowsze technologie obróbki szkła, metalu oraz drewna uzupełnione o ręczne rzemiosło wszędzie tam, gdzie jakość i precyzja obróbki jest niezastąpiona.

pobierz katalog

CRYSTAL

CRYSTAL to ekskluzywna propozycja łącząca czystą formę oraz starannie dobrane proporcje. Szykowne i precyzyjnie wykonane meble w nowoczesnych i wysmakowanych połączeniach kolorystycznych.

pobierz katalog

CARISMA

CARISMA to zestaw mebli gabinetowych wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Profilowane krawędzie blatów i zaokrąglone narożniki w połączeniu z detalami ze stali szlachetnej nadają dodatkowej lekkości całej konstrukcji. Bogata kolekcja biurek i dostawek pozwala na skompletowanie zestawu mebli stosownie do potrzeb i indywidualnych upodobań.

pobierz katalog

STATUS

System mebli gabinetowych łączący klasyczną, ponadczasową stylistykę z nowoczesnym detalem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne, nie ustępują tutaj ergonomii zapewniającej komfort użytkowania mebli podczas spotkań, konferencji oraz codziennej pracy. Status to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, połączenie prestiżu i indywidualności z wygodą pracy.

pobierz katalog
  • 34 - KASZTAN
  • 31 - DĄB KANADYJSKI
  • 01 - ANTRACYT

TRIANGO

Prosta forma oparta na geometrycznych kształtach oraz starannie zaprojektowane detale podkreślają nowoczesny charakter gabinetu TRIANGO. Podstawę stanowią stelaże z profili aluminiowych o przekroju trójkąta zakończone chromowanymi detalami. Biurka można uzupełnić o blendy frontowe wykonane z matowego szlifowanego szkła oraz szafy gabinetowe z charakterystyczną asymetryczna obudową.

pobierz katalog

QUANDO

Quando to rozwiązania zapewniające komfort pracy, znakomicie pasujący do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym klimacie. Biurka mają prostą, delikatną linię ozdobioną wyraźnym dekoracyjnym detalem wykonanym z aluminium.

pobierz katalog
  • 34 - KASZTAN

CEO

CEO to gabinetowy system mebli firmy Mascagni charakteryzujący się czystą linią i dopracowaniem detali.

pobierz katalog

MINIMAX

Minimalistyczna forma tego systemu mebli gabinetowych łączy się z dużymi możliwościami aranżacyjnymi i szeroką gamą wykończeń blatów (okleina naturalna, melamina, szkło)

pobierz katalog

ARCO

Tradycyjna stylistyka w połączeniu z nienaganną jakością wykończenia charakteryzują ten piękny i ekskluzywny mebel wykończony okleinami naturalnymi.

pobierz katalog

QUADRA

Quadra najwyższej jakości meble gabinetowe wykonane w okleinie naturalnej. Blat osadzony na kolumnowych nogach z chromowanymi wspornikami.

pobierz katalog

MAST

Klasyka w dobrym guście. System mebli gabinetowych łączący nietuzinkową stylistykę biurek z ekskluzywnymi okleinami naturalnymi i lakierowanymi elementami.

pobierz katalog

ECHO

Zestaw mebli gabinetowych o klasycznej formie, w gustownym dekorze orzecha nizinnego, pozwala na zaprojektowanie eleganckiego biura. Charakterystyczny detal aluminiowy pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.

pobierz katalog